Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

§ 1

Niniejsza strona internetowa przechowuje informacje oraz dane osobowe klientów posiadających gwarancję na sprzęt elektroniczny, zakupioną w oddziale lombardu, za pośrednictwem portalu Allegro Lokalnie lub OLX , oraz poprzez portal helpdesk.pl lub aukcję internetową.

§ 2

Strona internetowa nie przechowuje informacji na temat odwiedzających stronę gości oraz w żaden sposób nie monitoruje ruchu na stronie internetowej.

§ 3

W celu zapewnienia jak najlepszego bezpieczeństwa danych, strona WWW oraz system HELPDESK są monitorowane całodobowo w celu wykrycia nieprawidłowych działań. Wszelkie dane osobowe, transakcje oraz wymiana danych jest zaszyfrowana protokołem RSA. W celu deszyfracji tego typu danych wymagane jest posiadanie odpowiednich kluczy, które są zabezpieczone w odpowiednim miejscu.

§ 4

W przypadku wykrycia nieprawidłowych działań, użytkownik (osoba posiadająca gwarancję) lub gość (osoba odwiedzająca stronę) powinna poinformować administratora strony o nieprawidłowych działaniach systemu. Administrator strony dokłada wszelkich starań, aby zgromadzone dane były bezpieczne i nie wykorzystywane w celach reklamowych przez niepowołane osoby.

§ 5

Użytkownik systemu posiada możliwość wglądu w wszelkie dane jakie przechowuje system na temat swojej osoby, możliwość modyfikacji danych na swój temat oraz możliwość usunięcia konta. W przypadku usunięcia konta, osoba posiadająca gwarancję traci możliwość zgłaszania usterek oraz monitorowania statusów naprawy drogą internetową.

§ 6

Strona internetowa łączy się z użytkownikami oraz gośćmi na stronie poprzez protokół HTTP zabezpieczony  certyfikatem SSL.

§ 7

Zgromadzone dane wykorzystywane są jedynie do operacji i komunikacji pomiędzy klientami na administratorem. Wszelkie dane na temat użytkowników nie zostają wykorzystywane do celów reklamowych oraz przekazywane osobą trzecim.

§ 8

Każda osoba ma możliwość kontaktu z administratorem witryny za pośrednictwem zakładki kontaktowej. Informacje na temat administratora strony oraz systemu można odnaleźć w Regulaminie strony internetowej.

§ 9

Każda osoba odwiedzająca lub korzystająca ze strony internetowej https://helpdesk.pl wyraża zgodę na przestrzeganie regulaminu strony oraz akceptuje treści zawarte w Polityce Prywatności oraz informacjach o plikach Cookies.